skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

styl stránek - výchozí | přístupný | pouze text

Obecní hlášení

Pátek 23.  června 2017

Akciová společnost PATRIA Kobylí přijme pracovníka do živočišné výroby. Podmínkou je platný řidičský průkaz na traktor a manuální zručnost.Bližší informace na telefonním čísle 606 635 612 v pracovní dny od 8 do 10 hodin.

Drůbežárna Prace bude v úterý 27. 6. ve 13:45 hod. prodávat:kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

Kamenictví  GAMAR  nabízí kvalitní a rychlé zhotovení  veškerých prací s dlouholetou působností, nyní s možností zajímavých akčních slev.Provádí:Zhotovení nových  žulových pomníků,  výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků, opravy  jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů. Sekání a obnovu nápisů. Žulové krycí desky ( různé barvy a tvary) ,Výměnu rámů a podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Schůzku s kameníkem si můžete sjednat, nebo se informovat na tel. 776 333 797 

Firma Elektro Zrůcký Kobylí, upozorňuje občany na novou akci Proton. Najdete zde akční ceny celého sortimentu elektro. Při nákupu chladničky či mrazničky dostanete od nás dárek. Dále nabízíme výrazné slevy na pračky, sušičky na prádlo, vysavače a další domácí spotřebiče. Nakoupíte i televizory připravené na novou normu, notebooky, mobilní telefony a další elektroniku v akčních cenách. Vše i na splátky, bez počáteční hotovosti! Informace na prodejně Elektro Zrůcký Kobylí, telefon 519 431 181.

Módní studio Elisha se sídlem ve Velkých Pavlovicích hledá švadleny na hlavní pracovní poměr i pro práci doma. Kontakt na telefonu 728 067 749 nebo na email elisha@elisha-mode.cz.

Tým firmy Nábytek Mikulík Vranovice Vás zve na tradiční Den otevřených dveří.Přijďte k nám 25. června na Den Otevřených Dveří 2017. Připraven je pro Vás celodenní program od 9,00 – do 18,00 hodin.Můžete se těšit na živou hudbu, taneční vystoupení, módní přehlídku a hudební skupinu Verona. Pro děti jsou připraveny soutěže, dárky a atrakce zdarma. Návštěvníci mohou využít mimořádných slev nábytku v den konání akce, dále vyhlídkové lety helikoptérou a proběhne i zákaznická soutěž o hodnotné ceny. Po celý den vstup ZDARMA, moderuje Petr Holík.

Soukromý prodejce masa a uzenin z Borkovan bude každé úterý od 12,30 před prodejnou Jednoty prodávat čerstvé vepřové a hovězí maso, uzeniny. 

Obecní úřad ve snaze být nápomocen občanům v řešení kanalizačních přípojek, zajistil odbornou pomoc pracovníky – můžete se obrátit na projektanta pana Bobrovského t. č. 603977383 nebo pana Nejezchleba t. č. 603930075.    

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------