skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

styl stránek - výchozí | přístupný | pouze text

Obecní hlášení

Pátek 20. dubna 2018

 

Paní doktorka Donné nebude v pondělí 23. a v úterý 24. dubna ordinovat.

 

Firma IZO spol. s r.o. Bořetice nabízí pracovní místo na pozici DĚLNÍK VE VÝROBĚ. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Benefity: stravenky, penzijní připojištění. Schůzku je lépe předem dohodnout na telefonním

čísle: 774 044 661 nebo e-mailem sebestova@izo.cz <mailto:sebestova@izo.cz>.

 

Vinařské potřeba Bureš, provozovna Krumvíř nabízí sadbu brambor odrůd: rané Adéla a polorané Rafaelo.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 21.4.   ve 13:45 hod.   prodávat u sokolovny:kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačenykrmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.

    Firma Elektro Zrůcký Kobylí,  upozorňuje občany na nový akční leták Proton ve Vašich schránkách. Najdete zde výhodné ceny celého sortimentu elektro. Nabízíme televizory připravené na nové vysílání a další elektroniku ve slevě.S ohledem na uzavřenou silnici do Kobylí, stačí když uděláte telefonickou objednávku a my Vám zboží přivezeme až domů. Vše i na splátky.    Informace na prodejně Elektro Zrůcký Kobylí,  telefon  519 431 181.

 

Společnost Patria Kobylí a.s nabízí stále k prodeji studenou kuchyni a to: chlebíčky, obložené mísy , zajišťujeme i teplý catering + pečená selata. Objednávky a informace na recepci společnosti tel. kontakt: 519 440 711

Oznamujeme majitelům psů, že byly umístěny v obci koše na psí exkrementy, u těchto košů jsou i sáčky, které jsou na tyto exkrementy určeny. Tímto žádáme všechny majitele psů, aby tuto službu využívali a neznečišťovali veřejná prostranství, tím by se mohli vystavit pořádkové pokutě dle vyhlášky o čistotě .

Společnost E.on Distribuce upozorňuje občany, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energiev části obce Draha v pátek 27.4.2018 v době od 8:00 do 10:00 hodin. 

Firma Stavoservis Štěpán Prachař Brumovice oznamuje, že zahájila letošní stavební práce a nabízí své služby při kompletním zhotovení kanalizačních přípojek. V případě zájmu volejte na tel. č. 777127335 

Soukromý prodejce masa a uzenin z Borkovan bude každé úterý od 12,30 u sokolovny  prodávat čerstvé vepřové a hovězí maso, uzeniny. Č.t. 519419427

Upozorňujeme občany, kteří mají již provedenou kanalizační přípojku  a ještě nemají sepsanou smlouvu , aby se dostavili v co nejkratším termínu na obecní úřad  s tiskopisem Příloha č. 1 - k sepsání smlouvy a přiznání poplatku za stočné. 

Obecní úřad ve snaze být nápomocen občanům v řešení kanalizačních přípojek, zajistil odbornou pomoc pracovníky – můžete se obrátit na projektanta pana Bobrovského t. č. 603977383 nebo paní Hanzelková t. č. 724918684.    

 


 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------