Úvod > Život v obci > Důležitá upozornění > UPOZORNĚNÍ NA KRÁDEŽE V OBCI !

UPOZORNĚNÍ NA KRÁDEŽE V OBCI !

2.11.2023

Vážení spoluobčané, v posledních dnech byl zaznamenán výrazný pohyb blíže neurčené osoby či osob, pohybující se v průběhu noci po naší obci. Byl také zaznamenáno zcizení prádla ze šňůr (jedná se o kalhoty, svetry a teplé oblečení).

Starostou obce byla vyrozuměna Policie České republiky, kde byla přislíbena užší spolupráce, s důrazem na početnější noční kontroly celé naší obce.

Je možné, že se jedná o bezdomovce, kteří hledají cokoli pro svou potřebu. Tak jak byla důrazně požádána PČR o součinnost, tak také OÚ Brumovice vyzývá Vás spoluobčany ke všímavosti a bdělosti a zjištění takových nekalostí buď volali starostovi (telefon 724 175 677) nebo linku 158.

Nejlepší obranou je prevence a pak všímavost. Dbejte na zabezpečení svých věcí, majetku a nemovitostí. Dívejte se kolem a nebuďte neteční. Je to naše obec a společně i za přispění PČR si ji dokážeme ohlídat.