Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 9. října 2020

9. října 2020

9.10.2020

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 13.10.2020  od 8:45 do 9:00 h u sokolovny, prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění 10 Kč/kg, cibuli na uskladnění 12 Kč/kg, český česnek Dukát 130 Kč/kg, krouhané zelí, hrušky 19 Kč/kg, jablka na uskladnění od 19 Kč/kg, hrozny, žampiony, hlívu ústřičnou, rajčata, papriky, okurky a další ovoce a zeleninu. Dále nabízíme český med a olejové svíčky 10 Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na brambory na uskladnění z Vysočiny a krouhané zelí na telefonním čísle:773 000 656

Drůbežárna Prace bude ve středu  14. 10.  ve 12:45 hod. prodávat u sokolovny: mladé červené kuřice, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Westfalia Metal s.r.o. Hustopeče přijme: Absolventy/ky i zkušené profesionály/ky přijme do svého týmu Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice: Operátor / Operátorka výroby (bez praxe, 3 směny)Obsluha strojů  (s praxí i bez, 3 směny)Pracovník / Pracovnice balení (bez praxe, 2 směny)Obsluha mycího zařízení (bez praxe, 2 směny)Soustruh (s praxí, brigáda dle Vašich časových možností nebo hlavní pracovní poměr)Svařování CO2 (s praxí, svařovací průkaz výhodou, 3 směny)Mzdová účetní/personalistka (s praxí, částečný úvazek)  Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí, ryze české a slovenské týmy a různorodá pracovní náplň. Nabízí motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí a široké portfolio benefitů. Více informací na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.