Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 18. června 2019

18. června 2019

18.6.2019

Prodejna Jednoty oznamuje svým zákazníkům, že přijímá objednávky na hody. Zákusky, kolekce zákusků, řezy, rolády, vážený tvaroh a jiné zboží.

Soukromý prodejce bude ve středu v době od 11 do 11,30 hodin prodávat u sokolovny čerstvá vejce z Hradiště, kus za 1,90  a 3,20, nové brambory,  skleníkové rajčata, okurky, papriku, česnek.

Paní doktorka Donné nebude  do 28. června ordinovat.

Blíží se prázdniny, proto příměstský tábor „Tudy z nudy“ přichází pro vaše děti s nabídkou různorodého programu plného zábavy a to v pracovních dnech v období od 1. 7. do  30. 8. v Morkůvkách.  Realizace tábora je podmíněna počtem přihlášených zájemců. Poslední termín pro zaslání přihlášek je 21.6. Přihlášky a jiné informace jsou dostupné na facebooku „Příměstský tábor v Morkůvkách“. Doplňující informace Vám poskytne organizátor tábora na mob. čísle 777 906 687.

Obecní úřad informuje spoluobčany a především pamětníky, že Paní Marie Šebestová - rodačka z Krumvíře a studentka Evropské etnologie v Brně bude v Brumovicích provádět průzkum v oblasti tradic odívání a vývoje místních lidových krojů. Výzkum bude probíhat formou osobních návštěv případně dotazníků, po předešlé domluvě. Tato akce se uskuteční od 19.6. do 1. 7. Děkujeme všem pamětníkům za vstřícný přístup.

Spolek proKRUMVÍŘ ve spolupráci s obcí Krumvíř si Vás dovoluje srdečně pozvat na “Winerun - Krumvířský vinařský běh", který se uskuteční 22. 6. 2019 od 10:00 v Amfitéatru národopisného stadionu v Krumvíři. Na programu této charitativní akce jsou běžecké závody všech výkonnostních a věkových kategorií, ochutnávka vín místních vinařství, otevřené sklepy, vystoupení mužských sborů, hudební zábava do večerních hodin a mnoho dalšího. Vítěz závodu bude vyvážen vínem. Hlavní závod moderuje Radim Fiala. Výtěžek akce bude věnovat na dobročinné účely. Vstup volný. Více informací na www.winerun.cz

TJ Sokol Brumovice, oddíl kopané pořádá nábor žáků ve věku 8 až 14 let, tj. ročníky 2011 až 2005. Nábor se uskuteční v neděli 23.6. na hřišti TJ Sokol Brumovice od 10,00 do 11,30 hod. Umožněte svému chlapci stát se členem úspěšného žákovského týmu a podpořte rozvoj kopané v našem mikroregionu. Veškeré další informace na tel. 777 591 272.