Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 24. ledna 2020

24. ledna 2020

24.1.2020

SDH Brumovice pořádá v sobotu 25. ledna svůj tradiční ples, zahájení ve 20 hodin, vystoupením mažoretek z Hodonína, k tanci a poslechu hraje Sokolka, bohatá tombola.

Firma Ovo-Sadba sděluje, že na letáku o prodeji sadbových brambor došlo k tiskové chybě a přijede do Vaší obce dne 4. února.

Knihovna bude do konce ledna z důvodu nemoci zavřená.

Paní doktorka Burýšková - dětská ambulance Klobouky nebude od 20. do 24. ledna ordinovat, zastupuje dětská ambulance v Kobylí, paní doktorka Diblíková.

V neděli 26. ledna ve 14,30 se koná v Muzeu obce Kobylí Vernisáž výstavy s besedou - tragický osud bojovníka Petra Křivky, hosté Luděk Navara, novinář, scénárista a spisovatel, Miroslav Kasáček, historik, Milan Jedlička, vnuk Petra Křivky, Jitka Břízová, housle.

V pátek 31. ledna bude provedena celoplošná deratizace obce.

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovníka/pracovnici na pozici Vedoucí/vedoucího prodejny v Krumvíři.  Nástup je možný ihned. Více informací na prodejně nebo na tel. čísle 725 941 438.“