rutgers admission essay diversity ap chemistry help books communication research paper sample of rationale in research paper marketing homework help online what to write about in college essay
zde se nacházíte:
Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 24. ledna 2020

24. ledna 2020

24.1.2020

SDH Brumovice pořádá v sobotu 25. ledna svůj tradiční ples, zahájení ve 20 hodin, vystoupením mažoretek z Hodonína, k tanci a poslechu hraje Sokolka, bohatá tombola.

Firma Ovo-Sadba sděluje, že na letáku o prodeji sadbových brambor došlo k tiskové chybě a přijede do Vaší obce dne 4. února.

Knihovna bude do konce ledna z důvodu nemoci zavřená.

Paní doktorka Burýšková - dětská ambulance Klobouky nebude od 20. do 24. ledna ordinovat, zastupuje dětská ambulance v Kobylí, paní doktorka Diblíková.

 V neděli 26. ledna ve 14,30 se koná v Muzeu obce Kobylí Vernisáž výstavy s besedou - tragický osud bojovníka Petra Křivky, hosté Luděk Navara, novinář, scénárista a spisovatel, Miroslav Kasáček, historik, Milan Jedlička, vnuk Petra Křivky, Jitka Břízová, housle.

V pátek 31. ledna bude provedena celoplošná deratizace obce.

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovníka/pracovnici na pozici Vedoucí/vedoucího prodejny v Krumvíři.  Nástup je možný ihned. Více informací na prodejně nebo na tel. čísle 725 941 438.“