Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 25. srpna 2020

25. srpna 2020

25.8.2020

Zdravotní středisko Klobouky - ambulance fyzioterapie oznamuje, že od středy 25. srpna do odvolání nebude ordinovat z důvodu nemoci, děkujeme za pochopení.

Drůbežárna Prace bude ve středu 26.8.  ve 12:45 hod. prodávat u sokolovny: mladé kuřice, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata,krůty, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Ve čtvrtek 27. srpna se koná řádné zasedání zastupitelstva obce v základní škole, začátek v 19 hodin.