research paper front page how to write an essay my best friend law school admission essay service optional dissertation consultation costs online dating dangerous essay term paper nedir github project statistics writing a long paper writers block
zde se nacházíte:
Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 12. prosince 2018

12. prosince 2018

12.12.2018

Prodejna Jednoty oznamuje svým zákazníkům, že přijímá objednávky na vánoce, mražené půlky kapra, hlavy, vnitrnosti, vánočky, veky. Dále nabízí vánoční sortiment zboží, dárkové kazety, povlečení, prostěradla, hračky a další.

Vinařské potřeby Bureš - Krumvíř zahájily prodej vánočních stromků, nabízí smrk a borovice, otevřeno denně od 8 - 16:30 hodin, v sobotu od 7:30 do 11 hodin.

Pošta Brumovice bude ve středu otevřena pouze dopoledne od 8 do 11 hodin, odpoledne bude zavřeno.

Knihovna bude letos otevřená naposledy 17. prosince, znovu otevřeno bude  3. ledna. Ve čtvrtek  bude knihovna otevřená pouze do 17.30 hodin.

Ve středu v 18 hodin si přijďte zazpívat koledy pod vánoční strom jako každý rok - Česko zpívá koledy.

Ve čtvrtek se koná řádné zasedání zastupitelstva obce v 18 hodin ve velké zasedací místnosti.

Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v naší obci ve čtvrtek 13 .prosince živé ryby od 13,15  hodin zdrží se dle zájmu ( asi 15 minut ) u sokolovny, ceny prodávaných ryb: Kapr I. třída     85,-Kč/kg ,Kapr výběr 95,-Kč/kg,  tolstolobik 60,-Kč/kg, amur 98,- Kč/kg, pstruh 175,-Kč/kg. Na požádání ryby zabije a vykuchá zdarma.   

 Děti z mateřské a základní školy zvou všechny občany v pátek 14.12. v 17 hodin do sokolovny na vystoupení VÁNOČNÍ ČAS.Tato akce je podporována v rámci projektu "místní akční plán vzdělávání pro SO ORP Hustopeče 2" (správní obvod obce s rozšířenou působností)