Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 3. prosince 2020

3. prosince 2020

3.12.2020

Vážení spoluobčané, rozmáhají se zde krádeže pohonných hmot ze zaparkovaných automobilů. Apelujeme na Vás, nebuďte neteční ke svému okolí, pokud možno auta parkujte na svých zabezpečených pozemcích a dívejte se kolem. V případě podezření z jakékoli trestné činnosti mne ihned volejte. Také Policie ČR je o věci informovaná a zvýšila své noční kontroly v naší obci.

Paní Vaňková z Vacenovic bude v pátek 4.12. od 9:00 do 11:00 hod. prodávat u JEDNOTY kvalitní německou drogérii, například prací gely 5,5 litru za 165,- dále aviváže, čistící prostředky, dezinfekční gely, parfémy, dárkové kazety, ekologickou drogerii, hřbitovní svíčky a další zboží.

Milí zákazníci,

Přijďte nakoupit v bezpečném prostředí mimo velká nákupní centra! Otevíráme pro vás dveře DOKOŘÁN v pracovní dny až do 18 hodin a o všech adventních VÍKENDECH! Všechno zboží na prodejně je pro vás připraveno k okamžitému ODBĚRU a navíc s DOPRAVOU ZDARMA! Přijďte nakoupit nábytek ke svému moravskému výrobci.

Těšíme se na vás. NÁBYTEK MIKULÍK Vranovice