Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 20. ledna 2021

20. ledna 2021

20.1.2021

Drůbežárna Prace bude v pátek 22. 1.  ve 12:45  hod. u sokolovny  prodávat:   mladé červené kuřice,  krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 23. ledna v době od 15,15 do 15,45 na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu, dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

Plošná deratizace naší obce bude provedena v pondělí 25. ledna 2021.

OÚ nabízí pomoc seniorům s registrací zájemců o očkování na COVID 19. Starosta navštíví každého, kdo o pomoc s registrací požádá osobně či telefonicky na čísle 724 175 677. Jakmile se dovíme, že se bude možno očkovat v Hustopečích a za jakých podmínek, dáme všem seniorům vědět a budeme hledat možnosti například hromadný dovoz autobusem na očkovací centrum. Jednáme také o možnosti mobilní očkovací stanice, která by mohla přijet do naší obce za Vámi. Starosta Vás bude o vývoji informovat.