Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 23. února 2021

23. února 2021

23.2.2021

Paní doktorka Donné nebude od 22. do 26. února ordinovat.

Byly nalezeny dva dozické klíče, kdo je ztratil, může si jej vyzvednout na obecním úřadě.

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve ČTVRTEK dne 4.3.2021   -cena za kontrolu a čištění komínu je 350 kč -cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 kč -cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 kč     Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

Farnost Brumovice oznamuje, že čas bohoslužeb je dnešním den posunutý a to vždy na 18 hodinu. Tento čas platí jak v úterý, tak také v pátek.

Vážení spoluobčané, obecní úřad tímto oslovuje především rodiče starších dětí, kteří se shromažďují na různých místech obce nebo za sokolovnou, aby vysvětlili dětem, že obecní majetek, který ničí patří všem a do jisté míry také vám. Ukradený poklop, který kryje otvor na máju, poničené stoly venkovního posezení u hospody, nepořádek, který je zde denně odklízen svědčí o zásadní neinformovanosti mladých o slušném chování. Vedení obce si uvědomuje potřebu mladých lidí využít svou energii a proto starosta nabízí každý den v tomto týdnu možnost zapojit se do akce pro mladé s názvem "ukliďme si své Brumovice". Sraz mladých aktivistů je od zítra v 9 hodin na dvoře OÚ. Zde Vás starosta seznámí s plánem akce. Nesrocujte se po večerech na nesmyslných kuřáckých seancích, ale pojďte ukázat všem, že jste správní kluci a holky...

Drůbežárna Prace bude v úterý 2. 3.  ve 12:45 hod. u sokolovny prodávat:kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.