Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 29. března 2021

29. března 2021

29.3.2021

Firma JUKKA bude prodávat v pátek 9. dubna 2021 od 13.30 - 14.30 hodin u sokolovny následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky,   stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod ,  a jiné.  Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.