Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 31. března 2021

31. března 2021

31.3.2021

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude ve čtvrtek 1. dubna u sokolovny v době od 14,30 do 15,00 hodin nabízet sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového, hovězího masa, poctivých masouzenářských výrobků, zabijačkových výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Současně s prodejem masa bude probíhat prodej českých vajec. Například: Hovězí roštěná 249 Kč/kg, krůtí prsní řízek 199 Kč/kg, vepřová krkovice bez kosti 129 Kč/kg, kuřecí stehenní řízek 99 Kč/kg, vepřová masitá žebra 89 Kč/kg, klobásy, špekáčky, paštiky, masové rolády aj. Příjem objednávek na tel. čísle: 777 814 413.

Zveme všechny děti a jejich rodiče na "Putování za velikonočním zajíčkem", které se bude konat v neděli 4.4.2021 od 14:00.Najděte v naší obci 8 stanovišť, kde budou děti plnit úkoly, za které dostanou odměny.Těšit se na vás bude Skupina střelených matek a SDH Brumovice.Žádáme rodiče a jejich děti o dodržování hygienických opatření dle nařízení vlády ČR. V případě deštivého počasí se akce ruší.

Hotel Kraví hora v Bořeticích přijme do HPP zaměstnance na pozici Správa a údržba budov. Nástup možný od 1. května 2021.Požadujeme: samostatnost, schopnost organizovat si práci, technické nebo stavební zaměření výhodou. Nabízíme dobré platové podmínky, jistotu stabilní společnosti a firemní benefity. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.