Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 1. dubna 2021

1. dubna 2021

1.4.2021

Zveme všechny děti a jejich rodiče na "Putování za velikonočním zajíčkem", které se bude konat v neděli 4.4.2021 od 14:00.Najděte v naší obci 8 stanovišť, kde budou děti plnit úkoly, za které dostanou odměny.Těšit se na vás bude Skupina střelených matek a SDH Brumovice.Žádáme rodiče a jejich děti o dodržování hygienických opatření dle nařízení vlády ČR. V případě deštivého počasí se akce ruší.

Hotel Kraví hora v Bořeticích přijme do HPP zaměstnance na pozici Správa a údržba budov. Nástup možný od 1. května 2021.Požadujeme: samostatnost, schopnost organizovat si práci, technické nebo stavební zaměření výhodou. Nabízíme dobré platové podmínky, jistotu stabilní společnosti a firemní benefity. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.