Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 29. dubna 2021

29. dubna 2021

29.4.2021

Sbor dobrovolných hasičů Brumovice připravuje na tuto sobotu 1. května sběr železného šrotu. Připravte jej před své domy. Těžší kusy vyneseme sami.

Vodovody a kanalizace Břeclav oznamují, že od  3. do 7. května se budou provádět odečty vodoměrů, kdo nebude doma může stav vodoměru nechat na viditelném místě.

Za podpory celorepublikové akce Ukliďme Česko, pomozte zkrášlit naši obec. V sobotu 1. května od 9 do 17 hodin u Sokolovny budou k vyzvednutí pytle. Rukavice si vezměte s sebou. Bližší informace na facebookových stránkách. Děkujeme za podporu. Skupina střelených matek

Knihovna bude otevřena pro veřejnost pondělí a čtvrtek od 16 - 18 hodin. Knihy bude možno vybírat z volného výběru. Žádáme čtenáře  o dodržení všech hygienických předpisů.

Drůbežárna Prace bude v úterý  4. 5. ve 12:45 hod. u sokolovny prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce,  brojlerová kuřata, káčata, husokačeny Mulard, housata, krůty krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje na základě opatření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva a v souvislosti s onemocněním COVID-19 bude zápis do MŠ Brumovice probíhat od 2. 5. do 16. 5. 2021 bez osobní přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců. Informace a tiskopisy k zápisu jsou volně dostupné na webových stránkách školy www.zsbrumovice.cz v sekci mateřská škola. Osobní vyzvednutí tiskopisů je možné od 8:00 do 16:00 hod v MŠ. Upozorňujeme rodiče, že pro děti, které dosáhnou pěti let věku k 31. 8. 2021 je předškolní vzdělávání povinné. Bližší informace na telefonu 776 640 165.

ZUŠ v Kloboukách informuje, že na svých webových stránkách zveřejnila informaci o termínu přijímacích zkoušek na školní rok 2021/2022.