Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 3. května 2021

3. května 2021

3.5.2021

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 4.5.2021 od 8:45 do 9:00 h u sokolovny , prodávat sazenice jahod dále konzumní brambory z Vysočiny 10 Kč/kg,  Slovenské rajčata, papriky, okurky, kedlubny, cibuli 12 Kč/kg, nový česnek, české jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Česká firma Felix bude zítra v době od 8 do 12 hodin u sokolovny vyprodávat český textil a obuv. V nabídce má výprodej halenek, mikin, svetrů a bund. Od firmy Jitex termoprádlo, trika, noční košile, legíny, montérky, tepláky, manžestráky, i dětské, teplákové a šusťákové soupravy, povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, vesty, bundy nebo ponožky. Dále českou obuv sportovní firmy Prestige a Bennon, papuče, nazouváky nebo gumáky.

Vodovody a kanalizace Břeclav oznamují, že od  3. do 7. května se budou provádět odečty vodoměrů, kdo nebude doma může stav vodoměru nechat na viditelném místě.

Hotel Kraví hora v Bořeticích přijme do HPP zaměstnance na pozici Správa a údržba budov. Nástup možný IHNED! Požadujeme: samostatnost, schopnost organizovat si práci, technické nebo stavební zaměření výhodou. Nabízíme dobré platové podmínky, jistotu stabilní společnosti a firemní benefity. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje na základě opatření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva a v souvislosti s onemocněním COVID-19 bude zápis do MŠ Brumovice probíhat od 2. 5. do 16. 5. 2021 bez osobní přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců. Informace a tiskopisy k zápisu jsou volně dostupné na webových stránkách školy www.zsbrumovice.cz v sekci mateřská škola. Osobní vyzvednutí tiskopisů je možné od 8:00 do 16:00 hod v MŠ. Upozorňujeme rodiče, že pro děti, které dosáhnou pěti let věku k 31. 8. 2021 je předškolní vzdělávání povinné. Bližší informace na telefonu 776 640 165.

ZUŠ v Kloboukách informuje, že na svých webových stránkách zveřejnila informaci o termínu přijímacích zkoušek na školní rok 2021/2022.