Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 16. července 2021

16. července 2021

16.7.2021

Před odjezdem na dovolenou se můžete zdarma bez objednání otestovat pro evropský COVID PAS v ambulanci pana doktora Debefa v Kobylí: v pátek : v 6.30 PCR, 15-16 hodin Ag testy.  Pokud vás nemáme v kartotéce, zavolejte prosím předem.   Výsledky jsou ke stažení do mobilu v aplikaci TECKA.

V pátek dne 16.7.2021 v čase od 11 hod. bude v naší obci prodávat firma ŠOHAJ STRÁŽNICE pánské a dámské košile, spodní prádlo pánské i dámské, pyžama, šatové zástěry a další zboží. Prodejce se zdrží asi 1 hodinu.

Pošta Brumovice bude mít dnes odpoledne zavřeno. Otevřeno bude od 8 - 12 hod.

Sbor dobrovolných hasičů Brumovice Vás zve tuto sobotu 17. července na své tradiční, již sedmnácté noční hasičské závody. Přijďte povzbudit naše závodníky a společně prožít pěkný večer. Začátek ve 21 hodin, občerstvení zajištěno.

Drůbežárna Prace bude v  úterý 20. 7.  ve 12:45 hod. u sokolovny prodávat:     mladé kuřice  a chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata, housata, káčata, husokačeny Mulard, krůty krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Soukromá vinařská firma pan Juriga nabízí práci pro brigádníky ve své vinici. Jedná se o čištění keřů vinice a další zelené práce, a to převážně o víkendu. Kontakt na telefon 724 761 074.