Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 16. dubna 2024

16. dubna 2024

16.4.2024

Obecní úřad bude zdarma průběžně vydávat všem zájemcům biokompostéry. Žádáme proto majitele, nebo uživatele rodinných domů o návštěvu radnice. Na radnici můžete zajít kdykoli v pracovní době v průběhu měsíce dubna, kde bude s Vámi podepsána na podatelně smlouva o pronájmu. Zde si také každý dohodnete čas a datum, kdy Vám bude kontejner dovezen domů a předán. Biokompostéry jsou o velikosti 1170 l nebo 1830 litrů a měl by být přidělen vždy jeden kompostér k číslu popisnému.

Pan doktor Blanář nebude v úterý 16. dubna ordinovat.

Paní doktorka Donné bude zítra 16. dubna ordinovat pouze do dopoledních hodin.

SDH Brumovice bude příští sobotu 20.4. sbírat staré železo a ostatní kovy. Železo můžete nechat před svými domy, těžké kusy hasiči odnesou. Děkujeme

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 16.dubna od 8:45 do 9:00 h u sokolovny prodávat sazenice jahod, skalniček a bylinek, konzumní brambory, česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, med a olejové svíčky.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 18. dubna u sokolovny v době od 11:00 do 11:30 hodin prodávat čerstvá vejce z Hradiště, plato za 105,- Kč a 150,-Kč, brambory na uskladnění 18 Kč/kg cibuli, nový česnek, med, mák, a loupané ořechy.

Drůbežárna Prace bude v pátek 19. 4. ve 12:45 hod.  prodávat u sokolovny: mladé kuřice a kohouty, roční slepice,   brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Základní umělecká škola v Kloboukách u Brna oznamuje, že na svých webových stránkách zveřejnila informace o přijímacích zkouškách pro školní rok 2024/2025.

Pan doktor  Debef  nebude ordinovat. Sestra je přítomná 7.00 – 10.00 hod.  8., 9., 12. a 16. dubna 2024 od 8.00 do 12.00 hod. bude v ordinaci v Kobylí MUDr. Smejkalová. Ostatní dny do 9.00 hod. bude v akutních případech zastupovat MUDr. Barnášová v Bořeticích.

Sportovní organizace Aligators pořádá v Kloboukách u Brna sportovní Kemp nejen s fotbalem pro děti od 5 do 10 let. Nabízí účastníkům zábavný program, který pro ně připravuje pořadatelský tým složený z našich profesionálních trenérů. Dítě si z kempu odnese mnoho zážitků, získá nové kamarády, zažije spoustu zábavy a obdrží několik dárků. Během týdne si děti vyzkouší širokou škálu různých sportu a zábavných her. Přihlašování probíhá přes přihlašovací formulář na webových stránkách: https://www.fbc-aligators.cz/projekty/mladeznicky-aligators-kemp.