Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 8. října 2021

8. října 2021

8.10.2021

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že ve čtvrtek 14.10. v 8 hod. se uskuteční sběr papíru. Papír mějte roztříděný na kartony a další papír.  Prosíme, abyste ho svázali nebo zalepili do balíku. Nosit ho můžete od víkendu

Dr. Debef nebude ordinovat od 9. do 20. října 2021 z důvodu  dovolené. Sestra bude v ordinaci do 9 hodin. Zastupovat bude pro nutné případy v úterý a v pátek do 11 hodin Dr. Smejkalová v ordinaci v Kobylí, jiné dny Dr. Barnášová v Bořeticích, návštěvy hlaste v této době na telefon 519 430 208.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 9. 10.  ve 12:45 hod. prodávat u sokolovny: roční slepice, mladé kuřice za 200 Kč/ks, jatečné kachny krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Šimáček HS, spol. s r.o. hledá nové spolupracovníky na pozici PRACOVNÍK OSTRAHY Pracovník ostrahy Pracoviště Brumovice (vhodné pro invalidní důchodce, osoby zdravotně znevýhodněné) Činnosti: -  Zabezpečení provozu vrátnice, kontrola a evidence vozidel - Evidence, klíčů, evidence návštěv - Obchůzková činnost   Nabízíme: -    zázemí stabilní a úspěšné firmy s celorepublikovou působností - pravidelný měsíční příjem - možnost práce na zkrácený úvazek Požadujeme: - spolehlivost, bezúhonnost, flexibilitu   Kontakt – p. Ostřížek  Tel. 602 961 580 ostrizekv@simacek.cz

Pekařství u Valů Bořetice příjme pracovníky do výroby, nástup možný ihned. Informace na tel. čísle 776 744 224

Pekařství Křižák v Kloboukách u Brna hledá nové kolegy a kolegyně do výroby. Do tajů řemesla rádi zasvětí a směny si zvolí každý podle sebe. Dále do týmu přijme šikovné spolupracovníky na expedici. Práce je v odpoledním čase a vhodná i pro studenty. Pro více informací volejte 602 641 137 nebo pište na milos@pekarstvikrizak.cz.

Vinařská sezóna je v plném proudu. Přijďte se přesvědčit, že v Ráji nakoupíte vše, co jako vinař potřebujete, za bezkonkurenční ceny. Akce platí do konce října. Využijte této příležitosti a přijeďte za námi do Čejkovic nebo nakupte na našem eshopu: www.vinarskyraj.cz.

Obecní úřad a policie ČR upozorňuje vinaře na porušování nočního klidu aktivitou plynových děl ve vinicích. Plynová děla je majitel povinen vypínat v čase nejpozději od 22 h do do 6 hod ráno. Stížností přibývá také z okolních vesnic. Policie upozorňuje, že v případě nedodržení bude viník vypátrán a pokutován.

Vážení spoluobčané, OÚ vyzývá Vás všechny k bdělosti kolem svých i sousedních příbytků. V poslední době se rozmnožují krádeže různých ozdob před rodinnými domky, krádeže ovoce ze sadů a jiné nekalé kousky. V případě pohybu podezřelých osob volejte starostovi, nebo přímo polici ČR.