Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 29. listopadu 2021

29. listopadu 2021

29.11.2021

Drůbežárna Prace bude v úterý 30. 11.  ve 12:45 hod. prodávat u sokolovny  mladé červené kuřice za 200 Kč/ks,  krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Vinařský ráj v Čejkovicích pořádá 1. prosince od 9 do 14 hodin servisní den nůžek Felco. Přijďte si nechat nabrousit, vyčistit a namazat své nůžky, ať jste připravení na zimní řez.

Vinařské a zahrádkářské potřeby Velké Bílovice Vás zvou k nákupu vánočních stromků za nejlepší ceny. Kavkazské jedle od 290,- Kč každý všední den od 8-17h a v sobotu dopoledne. Kavkazské jedle od 290,- Kč Lipera Velké Bílovice.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 30.11.2021 od 8:45 do 9:00 h u sokolovny ,prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění, jablka na uskladnění, hrušky, česnek, cibule, rajčata, okurky, papriku, mandarinky, pomeranče, hrozny a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a  olejové svíčky 10 Kč/ks.

Český rozhlas Brno a Obec Krumvíř si Vás dovolují pozvat na koncert životnímu jubileu Zdeňka Šmukaře a Zdeňka Junáka. Koncert se uskuteční v sobotu 4. 12. 2021 v kulturním domě v Krumvíři od 19:00 hodin.   Účinkuje Jožka Šmukař a jeho cimbálová muzika, Vinařští romantici a další hosté a gratulanti.   Prodej vstupenek od 18:00. Maximální kapacita míst k sezení je 300 osob. Vstupné 200,- Kč.   Opatření nastavená vyhláškou vlády, která budou před vstupem do KD kontrolována: 1) písemné nebo elektronické potvrzení o očkování proti COVID-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvou-dávkových vakcín, první u jedno-dávkové vakcíny), musí uplynout nejméně 14 dní 2) doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce 3) předložit oficiální PCR test starý nejvýše 72 hodin u osob mladších 18 let a starších 12 let. 4) nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2.   Děkujeme za pochopení a v sobotu se na Vás všechny těšíme. Sledujte, prosím, aktuální vládní opatření.