Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 10. května 2022

10. května 2022

10.5.2022

Soukromý prodejce bude ve středu v době od 11 do 11,30 hodin prodávat čerstvá vejce z Hradiště, kus za 2,50 a 3,50 Kč, skleníková rajčata, papriku, okurky, brambory, cibuli, česnek, med a mák.

Mudr. Blanář oznamuje, že v pátek 13.5. nebude ordinovat , dále očkuje proti onemocnění covid-19. A pro osoby starší 50ti let nabízíme zdarma očkování proti klíšťové encefalitidě.

Mudr. Donné oznamuje , že v úterý 10.5. nebude ordinovat ,dále upozorňuje pacienty , že i nadále probíhá očkování proti Covid 19. Proočkovává proti klíšťovému zánětu mozkových blan, z toho pacienti nad 50 let mají toto očkování zdarma.

Drůbežárna Prace bude v pátek 13. 5. ve 12:45 hod. u sokolovny prodávat: roční slepice, mladé kuřice a chovné kohouty, krůty, brojlerová kuřata, káčata a housata krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

T.J. Sokol Brumovice pořádá v sobotu 14.5. ve 14 hod., 14. ročník běhu Parkem Dr. Jana Herbena. Místo prezence a startu: Park Dr. J. Herbena od 13:30 do 14:00 hod. Po doběhnutí všech účastníků proběhne předání upomínkových předmětů. Občerstvení zajištěno.

Společnost BV Brumovice Výtahy s.r.o. Vás srdečně zve na rockový festival Nádražák, který proběhne v sobotu dne 21. května od 16 hodin v Kloboukách u Brna v areálu bývalého nádraží. Těšit se můžete na revivalové kapely Kožuch, Poison Candy, Tublatanka, AC/DC a ohňostroj.