Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 26. dubna 2019

26. dubna 2019

26.4.2019

Výbor SDH pořádá v sobotu 27. dubna v rámci akce "Ukliďme Brumovice" úklid hřbitova a okolí obce, kolečka, lopaty, rýče a pracovní rukavice s sebou, sraz u sokolovny v 9 hodin, po skončení akce občerstvení a odměna pro děti zajištěno, dále obecní úřad zve občany na den otevřených dveří na budově ČOV od 9 do 14 hodin, přijďte si prohlédnout jak čistíme odpadní vody.

Paní doktorka Donné bude v úterý 30. dubna ordinovat pouze do 12 hodin a od 2. do 14. května včetně bude mít dovolenou.

V úterý 30. dubna v 19 hodin se koná řádné zasedání zastupitelstva obce ve velké zasedací místnosti obecního úřadu.

Spolek proKrumvíř si Vás dovoluje pozvat na divadelní komedii "Vražda v salónním coupé" divadelního spolku CIMRMAN REVIVAL SIVICE, která proběhne v sobotu 27. 4. 2019 od 19:30 v Kulturním domě v Krumvíři.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve všechny svoje příznivce k  návštěvě divadla v Boleradicích na poslední reprízu černé komedie Jezinky a bezinky, kterou sehraje  v neděli 28. dubna v 15 hodin. Vstupenky na toto představení, ale také na všechna další, je možné koupit v předprodeji každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla, nebo je možná rezervace v rezervačním systému webových stránek www.boleradice-divadlo.cz.

Hotel Kraví Hora v Bořeticích přijme do svého týmu na HPP recepční. Nástup možný ihned. Své životopisy můžete zasílat na e-mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.