Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 5. srpna 2022

5. srpna 2022

5.8.2022

Paní doktorka Donné nebude od 8. srpna do 23. srpna ordinovat, zastupuje paní doktorka Novotná a pan doktor Blanář.

Obecní knihovna oznamuje, že v pátek 5. srpna budou před Obecním úřadem k dispozici vyřazené knihy. Kdo má zájem, může si  v době od 9 do 15 hod. přijít zdarma vybrat.V nabídce je dětská literatura, beletrie, naučná literatura.

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. -  prodejna stavebnin v Bořeticích  přijme do stálého pracovního poměru skladníka – prodavače pro tuto prodejnu.   Požadujeme: Znalost stavebních materiálů Příjemné vystupování Znalost práce na PC Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou Praxe ve skladovém hospodářství výhodou Nabízíme: Práci v přátelském pracovním kolektivu Stravenky Zázemí moderního pracoviště Občerstvení na pracovišti V případě zájmu pošlete životopis na boretice@stavebniny-vajbar.cz nebo volejte na číslo +420 519 430 108.

V sobotu 13. srpna 2022 otevře 23 vinařů v Čejči v areálu Pod Búdama od 11 do 18 hodin své sklepy. K ochutnání je připraveno  290 vzorků vín. Během degustace zazpívá mužský sbor z Dambořic. Od 19 hodin  začíná Beseda u cimbálu. Srdečně Vás zvou pořadatelé a vinaři. Na webu obce Čejč do 9. 8. 2022 v aktualitách Otevřené vinné sklepy najdete odkaz na zakoupení vstupenky v předprodeji za 500,- Kč. Vstupenka na místě bude stát 600,- Kč.

Obec Kašnice a spolek Kašnické děvčice zvou na třetí ročník Kašnické traktoriády. V sobotu 10. září od 10.00 vyráží spanilá jízda obcí na hřiště, kde proběhnou soutěže ve zručnosti, dětský závod a připravujeme bohatý doprovodný program. Občerstvení bude zajištěno. Více informací a registrace traktoristů na www.traktoriada.kasnice.cz. Těšíme se na Vás ať už v roli traktoristů či diváků.

Kornfeil spol. s r.o., se sídlem v Čejči, nabízí práci ve výrobě na hlavní pracovní poměr, případně řemeslníky se živnostenským listem na pozici: zámečník - svářeč, svařování metodou Co2 popřípadě TIG, nástup možný ihned. V případě zájmu nebo dalších otázek prosím kontaktujte paní Radku Čížkovou na telefonním čísle 518 309 638 nebo na e-mailu: cizkova@kornfeil.cz.