Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 23. září 2022

23. září 2022

23.9.2022

Paní doktorka Burýšková oznamuje, že od 22.9. - 23.9. neordinuje.

Pan doktor Blanář oznamuje , že je možné se již registrovat na posilující dávky na očkování novou vakcínou proti onemocnění covid-19 - Comirnati original omikron BA1, dále pak je možnost registrovat se na očkování vakcínou na chřipku.

Paní doktorka Donné oznamuje, že zahájila očkování rozšířenou modifikovanou novou vakcínou proti koronaviru. Pacienti se mohou objednávat telefonicky na tel. čísle 519 419 153, registrace již není třeba. Dále oznamuje, že od října zahajuje očkování proti chřipce.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 24.9. v době od 11:30 hod do 12:00 hod. na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy. Telefonní číslo : 603 804 424.

Svoz pevného domovního odpadu a zároveň svoz PET lahví a nápojových krabic bude v příštím týdnu z důvodu státního svátku proveden v pondělí 26. září.

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že se v úterý 27.9. v 8 hod.  se uskuteční sběr papíru. Papír mějte roztříděný na kartony a další papír.  Prosíme, abyste ho svázali nebo zalepili do balíku. Nosit ho můžete od víkendu.

Drůbežárna Prace bude ve středu 28. 9. ve 12:45 hod.  u sokolovny prodávat: mladé kuřice a kohouty,  krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK Brumovice přijme do pracovního poměru operátory výroby, skladníky, elektrikáře a obsluhu CNC strojů. Informace o nabídce práce naleznete na www.blanar.cz nebo na telefonním čísle 727 807 451.

Firma:  Sdružení kominíků a topenářů   Bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v ÚTERÝ dne 4.10.2022 -cena za kontrolu a čištění komínu je 450 Kč -cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450 Kč -cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

Firma Počítače Bedřich , Velké Pavlovice, nově nabízí kvalitní internet a digitální televizi od předního dodavatele Nordic Telecom. Velice výhodné tarify již od 195,- Kč. Pro nové zákazníky instalace internetu a 3 měsíce digitální televize zdarma! Bližší informace na tel. čísle 777 763 145, v prodejně na ul. Brněnská 7, Velké Pavlovice nebo na webových stránkách www.computer-bedrich.cz. Dále nabízí prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky. Velký výběr počítačů notebooků, monitorů, tiskáren, mobilních telefonů a příslušenství za výhodné ceny.

Žádáme důrazně vinaře, aby dodržovali noční klid dle vyhlášky obce od 22:00 hod. do 6:00 hod po tuto dobu musí být plynová děla vypnuta.