zde se nacházíte:
Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 20. února 2020

20. února 2020

20.2.2020

Obecní úřad oznamuje občanům, že bude v tomto týdnu otevřeno od 8,30 hodin.

Paní doktorka Donné nebude do pátku 21. února ordinovat.

Od pondělí 24. února do čtvrtku 27. února se budou provádět odečty plynoměrů, kdo nebude doma nechť nechá lístek se stavem plynoměru na viditelném místě.

Pobočný spolek Moravského rybářského svazu, svolává na neděli 23. 2. v 15 hodin v pohostinství na Sokolovně výroční členskou schůzi.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu v době od 14,30 do 15 hodin na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy, č. t. 603 804 424

Jarní příměstský pohybově, sportovní tábor pro děti od 4 až do 20 let, vhodný pro začátečníky i pokročilé sportovce a tanečníky,  tábor se koná ve Velkých Pavlovicích v Eko centru Trkmanka, od 17.2. do 21.2. Pro děti máme připravený bohatý program zaměřený na pohyb, tanec, streetdance, breakdance, sport, gymnastiku a mnoho dalšího včetně zábavných her, výuky angličtiny, a spousty skvělých dárečků. Přihlášky a info na telefonním čísle: 722 906 389 nebo na emailu: info@tstudio1.cz.  

Spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 22.února v 19:30 hodin a v neděli 23.února v 15 hodin uvede domácí soubor premiérová představení hry Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku. Historické drama Oldřicha Daňka se odehrává v době 30. leté války. V zapadlé stodole kdesi v Čechách se schovává skupina potulných komediantů. Má v této době smysl vyprávět lidem poutavé příběhy? Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.

Spirituální místa Peru, skrytou historii Jižní Ameriky Vám představí Martin Pávek ve čtvrtek 27. února v 17 hodin ve výstavním sále Ekocentra Trkmanka. Srdečně zvou pořadatelé Ekocentrum Trkmanka a Zdravá výživa U Eruwen. Vstupné ve výši 50 Kč.