help writing a novel essay on career in service industry chemistry help notes college essays loneliness how to write essay phd thesis dissertation how many words dissertation aquinas priesthood pediatrics personal statement
zde se nacházíte:
Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Novinky > Aplikace Mapa závad

Aplikace Mapa závad

22.7.2019

Vážení spoluobčané,

Obecní úřad Brumovice pro Vás spustil ve zkušebním režimu novou aplikaci s názvem Mapa závad. Naleznete ji na stránkách obce, viz www.brumovice.cz/mapazavad

Jedná se o interaktivní novinku našich internetových stránek. Tato aplikace je určena pro občany naší obce s možností přístupu také návštěvníků.

Oč se vlastně jedná? Veřejnost po přihlášení do aplikace může upozornit na technické závady, na problémy spojené s životním prostředím, dopravou a dalšími, které zjistí, nebo na ně chce upozornit. V nabídce máte k výběru předepsané závady, ale lze uvést samozřejmě i jiné, jež nejsou tak běžné.

Oznamovatel i veřejnost má od nynějška aktuální přehled o nahlášených závadách a také o jejich řešení až do úplného vyřešení.

Nyní k jednoduchému postupu:

příklad: „Nesvítí na ulici světlo“, nebo „přeplněný odpadkový koš“ či například „černá skládka“. Na spodní straně domovské internetové schránky obce zvolíte aplikaci Mapa závad a v tabulce provedete zápis nové závady vyplněním jednoduchého formuláře. Místo závady označíte na mapě posuvnou značkou a tím se do formuláře automaticky vloží GPS souřadnice daného místa. Následně vyberete kategorii závady a jednoduše popíšete. Formulář požaduje vyplnění jména, e-mailový kontakt, nebo tel. číslo, případně obojí. To je proto, aby jste mohli být informováni zprávou o stavu řešení.

Chybně či nesmyslně nahlášené závady budou přesunuty do kategorie SPAM, kde bude uložena, ale nebude se zobrazovat v přehledu závad.

Vážení spoluobčané, věřím, že budete rádi využívat nabízenou možnost komunikace s naším úřadem a my budeme s Vaší pomocí touto cestou moci rychleji reagovat na Vaše podměty a upozornění. Tak, jako každá nová snaha o dobrou věc může i tato mít v začátcích drobné chyby, o kterých nevíme. Věřím ve Vaše pochopení a věřím také, že společně systém můžeme doladit k dokonalosti.

Ing. Rudolf Kadlec,
starosta obce