Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 1. října 2020

1. října 2020

1.10.2020

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že se ve čtvrtek 1.10. uskuteční sběr papíru. Papír je nutné roztřídit na kartony a ostatní papír - např. noviny, letáky, časopisy. Papír již můžete začít navážet.

Pošta Brumovice bude ve čtvrtek 1. 10. 2020 otevřena z provozních důvodů pouze dopoledne od 8 do 11 hodin, odpoledne bude zavřená. Dále upozorňuje občany, že od 1. 10. se mění otevírací doba pošty a to následovně: PO a ST od 13 do 18 hodin, ÚT,ČT, PÁ od 8 do 12 a od 13 do 14 hodin.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek u sokolovny v době od 11 do 11,30 prodávat čerstvá vejce z Hradiště, kus za 2,20 a 3,20Kč, okurky, kápii, brambory, cibuli, na uskladnění, česnek, med, mák .

Drůbežárna Prace bude v pátek 2.10.  ve 12:45 hod. u sokolovny prodávat:mladé kuřice, roční slepice, chovné kohouty, brojlerová káčata, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 3. října v době od 14,30 do 15,00 hodin na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.