buying a dissertation methodology term paper editing service why didn you do your homework vine dissertation on financial services too much homework for students essay on my dream room
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 21. srpna 2020

21. srpna 2020

21.8.2020

Hotel Kraví hora Bořetice příjme do hlavního pracovního poměru pokojskou, nástup možný od 1. 9. 2020. Uchazeči se můžou hlásit na tel. čísle 724 558 277 nebo na e-mail: reditel@kravihora.cz

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 u sokolovny prodávat čerstvá vejce, kus za 2 a 3,20, brambory za 11,--Kč, cibule za 13,--Kč/kg, česnek, med a mák.

Sbor dobrovolných hasičů spolu se spolkem Střelených matek, mysliveckým spolkem fotbalisty Sokol a pod záštitou obce Brumovice Vás zvou tuto sobotu na den Dětských her na našem hřišti u sokolovny. Hry začínají ve 14 hodin. Rodiče, přijďte se svými dětmi prožít hezké sportovní odpoledne. Na prohlédnutí bude také technika lékařské záchranné služby, vozidlo policie české republiky a vozy sboru dobrovolných hasičů, které Vám předvedou malé ukázky ze své činnosti. Každé dítě obdrží zdarma občerstvení a malý dárek. Prosíme rodiče, aby dětem vzali náhradní oblečení. Hry zakončíme předáním medailí, po které bude následovat diskotéka.

BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., Brumovice č. 410, okr. Břeclav, rozšiřuje výrobu a nabízí práci u níže uvedených pracovních pozic. U většiny dělnických profesí postačí jen základní vzdělání, uchazeče o práci  zaškolíme:  Čalounice – po zapracování a plnění normy průměrná mzda až 145,- kč/hodina + 1000,- kč příspěvek na dopravu/měsíc a 1.500,- kč docházkový bonus/měsíc. Dělník v čalounické výrobě – bednař, balič (výroba koster postelí, balení hotových postelí). Švadlena, zedník, řidič a závozník rozvozu postelí, oba s oprávněním skupiny B – rozvoz, vynáška a montáž postelí v ČR a SROV. Řidič mezinárodní kamionové dopravy s oprávnění C+E, v ČR i zemích EU. Nabízíme odpovídající mzdu, množství firemních benefitů, jako např. příspěvek 1.000,- kč na dopravu/měsíc, docházkový bonus, firemní školka, firemní jídelna, slevy na firemní výrobky. Bližší informace zjistíte na telefonním čísle: 727 807 451 nebo 519 440 651, nebo kdykoliv osobně v BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., Brumovice č. 410 u Mgr. Vladimíra Kučery, personalisty.

Fotbalisté A týmu Sokol Brumovice Vás zvou na nedělní zápas s mužstvem Kobylí, začátek v 17 hodin. Přijďte podpořit domácí borce  a užít si hezké odpoledne.