Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 11. července 2018

11. července 2018

11.7.2018

Paní doktorka Donné nebude od 16. do 27. července ordinovat.

Sbor dobrovolných hasičů pořádá tuto sobotu již čtrnácté tradiční noční hasičské závody. Začátek ve 21.00 hodin. Účast přislíbily též hasičské sbory z Polska a Slovenska. Přijďte povzbudit naše závodníky a společně prožít pěkný večer. Občerstvení zajištěno. Srdečně zvou brumovičtí hasiči.

Soukromý zemědělec bude ve čtvrtek 12. 7 2018 ve 12 hodin prodávat u sokolovny - nové brambory 1 kg - 10 Kč, nová cibule 1 kg - 10 Kč, okurky nakladačky dle velikosti od 15 Kč - 26 Kč za 1 kg, paprika 1 kg - 20 kč, rajčata 1 kg - 30 Kč .

Zemědělské družstvo Vícov, provoz Jatky a masná výroba Lešany Vám tímto oznamuje, že zahájila prodej v nově otevřené podnikové prodejně masa a uzenin v Kobylí, v místě dosavadní prodejny masa a uzenin firmy Patria Kobylí, a.s. Nabízíme všechny druhy vepřového a hovězího masa včetně drobů a dále pak široký sortiment uzených a pečených výrobků a zabijačkových specialit' vše vlastní výroby. Vepřové i hovězí maso pochází ze zvířat z vlastního chovu a od zemědělců z nejbližšího okolí, tj. z okresů Prostějov a Olomouc. Při výrobě nepoužíváme žádné náhražky masa ani maso zamražené nebo maso z dovozu. Naším hlavním cílem vždy bylo a bude nabízet vysoce kvalitní řeznicko uzenářské výrobky.Zahájeni prodeje je ve čtvrtek 12. července 2018. Prodejní doba na prodejně je v úterý až pátek od 8 do 17 hod. a v sobotu od 7 do 11 hod.Dovolujeme si Vás tímto pozvat k nákupům denně čerstvého a kvalitního masa a uzenin.