Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 20. ledna 2023

20. ledna 2023

20.1.2023

Sbor dobrovolných hasičů Brumovice pořádá v sobotu 21. ledna svůj tradiční hasičský ples. K tanci a poslechu bude hrát skupina Apollo Jarina Janoty. Je připravena bohatá tombola, začátek ve 20. 00 hodin.

Divadlo Boleradice zve rodiče s dětmi do divadla. Tuto neděli 22. ledna hraje hudební pohádku Princové jsou na draka s písničkami od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Hrají i v neděli 29. ledna pohádku Pekelné plány. Obě představení pro děti i dospělé začínají v 15 hodin. Srdečně vás zveme. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete také provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Vstupné je v prodeji také v pokladně divadla vždy hodinu před představením.

Celoplošná deratizace v naší obci bude provedena v pondělí 30.1.

Sdružení topenářů a kominíků bude provádět v naší obci v PONDĚLÍ dne 30.1., požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 950 Kč. Dále nabízí vložkování, frézování komínu. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

Výbor honebního společenstva Brumovice svolává valnou hromadu vlastníků honebních pozemků, která se koná v sobotu 4.2. v 17:00 hodin na myslivecké chatě v Brumovicích, účast nutná!