Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 16. srpna 2018

16. srpna 2018

16.8.2018

Akciová společnost PATRIA Kobylí prodává broskve. Prodej probíhá v areálu sadů ve všední dny od 9 do 15 hodin.

Právě vyšlo nové číslo zpravodaje Nové pokolení, k dostání v prodejně Jednoty, pohostinství na Sokecu, na poště a obecním úřadě.

Zkouška celého chrámového sboru bude v pondělí 20. srpna ve 20 hodin.

Paní doktorka Donné  nebude do 28. srpna ordinovat.

Miroslav Habřina bude  v pátek 17. 8.  a v sobotu 18. 8. od 9 hod do 17 hod vykupovat Muškát Moravský cena za 1 kg 20,- Kč.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 hodin u sokolovny prodávat čerstvá vejce z Hradiště, brambory za 10,--Kč/kg, švestky a český česnek.

Spolek proKrumvíř si Vás dovoluje pozvat na Letní divadelní večer, který proběhne v sobotu 18. 8. 2018 od 18:00 v Amfiteátru národopisného stadionu v Krumvíři. V 18:00 se můžete těšit na humorné představení "Štarvický hody" Divadelního spolku Kadet ze Šakvic, v 19:00 pak na montáž vtipných předscén Divadelního spolku bratří Mrštíku z Boleradic, kteří v inscenaci “Jízlivý glosátor” vzdají hold Jiřímu Voskovcovi, Janu Werichovi a Jaroslavu Ježkovi. Občerstvení zajištěno.

Zveme všechny děti i rodiče na rozloučení s prázdninami, které se koná v sobotu 25. srpna v 18 hodin na Myslivně - táborák, noční hra, špekáčky a pití je zajištěno. Tyčky na opékání, baterky s i přineste vlastní, srdečně zve skupina SSM.

Společnost VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na již 6. ročník Vinohraní. Koncert se uskuteční v sobotu 25.8.2018 od 15:30 hod v areálu společnosti VINIUM. Můžete se těšit na skupiny NO NAME, WALDA GANG, KATAPULT, LEGENDY SE VRACÍ a další. Všichni jsou srdečně zváni také na prohlídku do starého křížového sklepa a vinotéky společnosti VINIUM.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 16. 8.   ve 13:45 hod. prodávat u sokolovny:kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg za 190 Kč. Krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.