Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 20. září 2018

20. září 2018

20.9.2018

Ve čtvrtek 20. září v 19 hodin se koná řádné zasedání zastupitelstva obce ve velké zasedací místnosti obecního úřadu.

SDH Brumovice, Obec Brumovice a OSH Břeclav Vás zvou na soutěž hasičských družstev - na XXVII. ročník o Slovácký džbánek, která se koná v neděli 23. září v areálu fotbalového hřiště u sokolovny. Soutěží pět nejlepších družstev z okresů Břeclav, Hodonín a Uherské Hradiště.  V 9 hodin vystoupení mažoretek z Hodonína, 9,15 zahájení soutěže 1. kolo, 10,30 vystoupení mažoretek z Hodonína, 10,45 pokračování soutěže 2. kolo. Soutěž bude natáčet regionální televize Brno, účast deníku Rovnost. Přijďte se podívat na špičkové sportovní výkony nejlepších družstev našeho regionu.

Srdečně Vás zveme na dětský bazárek, který se koná v sobotu 22. září v kulturním domě v Bořeticích. Bazárek je zaměřen převážně na podzimní a zimní tématiku, bude zde možné nakoupit bazárkové a jiné věci spojené s dětmi. PRODEJ ZAČÍNÁ V 8 hodin a končí ve 12 hodin.

TJ SPORT Němčičky pořádá v sobotu 22.9. již 11. ročník cyklistického závodu – Cyklomaraton Mezi vinohrady. Zájemci, kteří se chtějí závodu účastnit se mohou přihlásit na webu www.sportnemcicky.cz nebo až na místě v den závodu. Start je v 10:00.Trať  závodu vede po lesních cestách, mezi vinohrady i vesnicemi. Závod se jede za běžného provozu, proto prosíme všechny občany zejména v obcích Němčičky, Bořetice, Velké Pavlovice, Kobylí a Vrbice, po jejichž území je trať vedena, o shovívavost při průjezdech závodníků a respektování pokynů pořadatelů na trati.

Společnost VINIUM a.s. oznamuje, že  od 17.9.2018 do 22.9.2018 vykupuje hrozny odrůdy Veltlínské zelené 16,-Kč/kg na centrále VINIA. Minimální cukernatost 17°NM.  Dodavatel musí předložit platné registrační číslo vinice. Bližší informace naleznete na stránkách www.vinium.cz nebo na tel. 606 735 675 nebo 602 746 196.