Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 7. listopadu 2018

7. listopadu 2018

7.11.2018

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 u sokolovny prodávat čerstvá vejce z Hradiště, kus 2 a 3,20 Kč, brambory, cibuli, česnek, mák, med a vykupovat světlé letošní ořechy 1kg za 120,--Kč.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve divadelní příznivce na úsměvnou komedii Habaďůra, kterou sehraje Tylovo divadlo Újezd u Brna v neděli 11. listopadu v 15 hodin. Dále oznamuje, že byly do prodeje uvolněny vstupenky na jednotlivá dětská představení v rámci předplatného Rodiče s dětmi do divadla a byl zahájen předprodej oblíbeného Jarního předplatného. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla, nebo je možná rezervace v rezervačním systému webových stránek www.boleradice-divadlo.cz.

Vodovody a kanalizace Břeclav oznamují, že od pondělí 5. do pátku 9. listopadu budou provádět odečty vodoměrů, kdo nebude doma, nechť nechá lístek se stavem vodoměru na viditelném místě.

Drůbežárna Prace bude v  sobotu 10.11.   ve 12:30 hod. prodávat u sokolovny: kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks , roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.