Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 15. listopadu 2018

15. listopadu 2018

Paní doktorka Donné nebude v pondělí 19. a v úterý 20. listopadu ordinovat.

Ve čtvrtek se nebudou půjčovat knihy.

Administrátor farnosti oznamuje, že v pátek 16. listopadu nebude večerní mše svatá.

Upozorňujeme občany, kteří si zvolili platbu za stočné pololetně, že splatnost je 30. 11. 2018 – můžete zaplatit v hotovosti, platební kartou v kanceláři obecního úřadu nebo převodem na účet 5626651/0100 variabilní symbol číslo domu, na osobu 720,--Kč

Divadlo Boleradice Vás zve v sobotu 17. listopadu na  Noc divadel. Program začne už ve 14,30 hod. pohádkou Medvídek Pú a jeho přátelé, večer v 19,30 bude pokračovat představením pro dospělé s názvem Takmer všetko o mužoch v podání slovenského souboru, a ve 21,30 bude následovat beseda u cimbálu s cimbálovou muzikou Primáš. Upozorňujeme návštěvníky divadla, že si zde mohou také prohlédnout výstavu Čtvrtstoletí divadelních bálů v Boleradicích. Dále oznamujeme zájemcům, že byl zahájen předprodej Jarního předplatného, které zahrnuje 5 představení v měsících leden až květen. Abonentní vstupenky mohou být také vhodným vánočním dárkem. Vstupenky na všechna představení je možné koupit v předprodeji každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla, nebo je možná rezervace v rezervačním systému na webových stránkách divadla.