Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 6. února 2020

6. února 2020

6.2.2020

Ve čtvrtek bude soukromý prodejce od 11 do 11,30 hodin u sokolovny prodávat čerstvá vejce z Hradiště, kus za 2,20 a 3,20 Kč, brambory, česnek, med a mák.

Byly nalezeny hodinky u sokolovny, kdo jej ztratil může si jej vyzvednout na obecním úřadě.

Obecní úřad oznamuje občanům, že platbu poplatků za PDO, stočné, psy a hroby můžou platit v hotovosti nebo kartou od pondělí 3. února, termín splatnosti za PDO a psy je 31. 3.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 8.února v 19:30 hodin uvede Divadelní soubor Jiřího Voskovce ze Sázavy životopisný příběh o Karlu Hašlerovi. Děj hry provází diváky osudem českého herce a písničkáře od jeho příchodu do pražského Národního divadla, až po jeho smrt umučením v koncentračním táboře Mauthausen. Představení je plné známých písniček z Hašlerovy tvorby. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.