Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 10. dubna 2019

10. dubna 2019

10.4.2019

Soukromý zemědělec bude ve čtvrtek 11. 4.  v 13 hodin prodávat u sokolovny -  brambory 1 kg - 16 Kč ,cibule 1 kg - 20 Kč, česnek 1 kg - 100 Kč, jablka 1 kg - 15 Kč, sadbové brambory - těchto odrůd - marabel a dali 1 kg - 16 Kč .

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice si Vás dovolují pozvat na 9.ročník Oblastní výstavy vín, která se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019 v sále sokolovny v Brumovicích se zahájením v 13,00 hodin. Od 16,30 hodin bude hrát cimbálová muzika Vonica. Občerstvení je zajištěno. Zveme nejen Vás, ale i Vaše známé a přátele , přijeďte  ochutnat kvalitní vína  ze všech podoblastí Moravy a ze Slovenska.

Drogerie Jana Svobodová Klobouky u Brna si dovoluje pozvat všechny zájemce na akci Den s Ryorem, která se uskuteční ve čtvrtek 11. dubna 2019 v době  od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin v prostorách prodejny. Odbornice firmy Ryor poradí s ošetřením pleti. Bude také možné vyzkoušet nejnovější výrobky. Při nákupu kosmetiky  získáte slevu ve výši 20%, na účast všech se těší pracovnice drogerie Jana Svobodová.

Prodejna elektroinstalačního materiálu firma Malagre Klobouky u Brna na ulici Masarykova 55 nabízí za akční ceny instalační kabely, krabice, stavební sádru, vypínače, zásuvky, LED žárovky a další zboží. Při nákupu svítidla od firmy NEDES dostane kupující LED žárovku zdarma. Za každý nákup nad 500 Kč obdržíte balení stahovacích pásek jako dárek. Platnost akce je do konce měsíce dubna. Nově byl také zahájen provoz půjčovny elektrického nářadí. Bližší informace najdete na internetových firmy www.malagre.cz Otevírací doba prodejny je pondělí až pátek od 8 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 11 hodin.