Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 13. května 2019

13. května 2019

13.5.2019

V úterý 14. května souběžně s odvozem PDO budou sváženy PET lahve a nápojové krabice.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 14.5.  od 8:45 do 9:00 h  u sokolovny, prodávat konzumní brambory z Vysočiny, slovenské rajčata, papriky a  okurky,české jablka, cibuli, česnek,čerstvé žampiony a hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí, český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Firma Kornfeil spol. s r.o. Čejč hledá pracovníka na pozici Hlavní účetní, podrobnější informace v sekci Novinky.

Vážení spoluobčané, máme informace, že se stejně jako v Brumovicích, tak také v okolních obcích opakovaně objevují dvojice či trojice podvodníků, kteří se vydávají za obchodníky s energiemi. Mohou se proukazovat falešnou průkazkou "prodejce Innogy". Byli viděni v osobním vozidle Octavia poslední generace s registrační značkou 6AN 2763. NEVĚŘTE těmto lidem a NIKDY je nevpouštějte do svých domů. Pokud Vás tito filutové navštíví, ihned mi volejte na telefon 724 175 677. Obecní úřad spolupracuje s Policií ČR, která po těchto podvodnících - šmejdech - pátrá.

Vodovody a kanalizace Břeclav oznamuje, že budou od pondělí 13.5.2019 prováděny odečty vodoměrů. Kde nebude doma, ať nechá stav svého vodoměru na obvyklém, viditelném místě.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 18. 5.  ve 13:45 hod. u sokolovny prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.