Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 14. května 2019

14. května 2019

14.5.2019

V úterý 14. května souběžně s odvozem PDO budou sváženy PET lahve a nápojové krabice.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 prodávat u sokolovny čerstvá vejce z Hradiště, kus za 2,20 a 3,20 Kč, skleníkové rajčata, okurky, česnek, med a mák.

Vodovody a kanalizace Břeclav oznamuje, že budou od pondělí 13.5.2019 prováděny odečty vodoměrů. Kde nebude doma, ať nechá stav svého vodoměru na obvyklém, viditelném místě.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 18. 5.  ve 13:45 hod. u sokolovny prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Vážení spoluobčané, máme informace, že se stejně jako v Brumovicích, tak také v okolních obcích opakovaně objevují dvojice či trojice podvodníků, kteří se vydávají za obchodníky s energiemi. Mohou se proukazovat falešnou průkazkou "prodejce Innogy". Byli viděni v osobním vozidle Octavia poslední generace s registrační značkou 6AN 2763. NEVĚŘTE těmto lidem a NIKDY je nevpouštějte do svých domů. Pokud Vás tito filutové navštíví, ihned mi volejte na telefon 724 175 677. Obecní úřad spolupracuje s Policií ČR, která po těchto podvodnících - šmejdech - pátrá.