Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 6. června 2019

6. června 2019

6.6.2019

Cimbálová muzika Primáš z Boleradic za podpory Městyse Boleradice zve na Folklorní večer se sólisty BROLN a Cimbálovou muzikou Primáš, která se koná v pátek 7. 6. v areálu sklepů Tihelna v Boleradicích. Začátek akce je v 19:30 hodin. Pro návštěvníky je připraven pestrý program, jako ochutnávka vín místních vinařů, od 21:00 výuka folklorních tanců či bohaté občerstvení.

Spolek Brumovických vinařů srdečně zve všechny přátele a milovníky vína na Den otevřených sklepů, který se uskuteční v sobotu dne 8. června. Zahájení akce je v 11 hodin, recepce s prodejem vstupenek je na Obecním úřadě v Brumovicích. Přijďte ochutnat vína, bude otevřeno 14 sklepů, kde kromě ochutnávky mladých i starších vín bude připraveno malé občerstvení.

Drůbežárna Prace bude v úterý  11.6.  ve 13:45 hod.  prodávat u sokolovny: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks. Byly nalezeny klíče od osobního automobilu u Balatonu, kdo jej ztratil může si je vyzvednout na obecním úřadě.

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP- svářeče na CO a TIG na jednosměnný provoz. Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.

TJ SPORT Nměčičky pořádá v sobotu 8.6.2019 Vinařský triatlon a Dětský triatlon. Start je na koupališti – dospělí v 9:30, děti po skončení závodu dospělých. Akce současně otevře letní sezónu na koupališti. Propozice k oběma závodům jsou zveřejněny na webu TJ – www.sportnemcicky.cz  Současně je také aktuální nabídka letní brigády v oblasti občerstvení na koupališti v Němčičkách a úklid penzionů. Zájemci se mohou hlásit na čísle 608 434 805 nebo 777 555 753.

Paní doktorka Donné oznamuje, že ve čtvrtek 13.6. nebude ordinovat z důvodu dovolené.

Nábytek MIKULÍK z Vranovic oznamuje: poslední šance nakoupit za výprodejové ceny přímo u výrobce. Nábytek Mikulík s.r.o. , Lipová 692, 691 25 Vranovice, tel: 519 323 424, www.nabytek-mikulik.cz e-mail: asistentka@nabytek-mikulik.cz