zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 7. června 2019

7. června 2019

7.6.2019

Cimbálová muzika Primáš z Boleradic za podpory Městyse Boleradice zve na Folklorní večer se sólisty BROLN a Cimbálovou muzikou Primáš, která se koná v pátek 7. 6. v areálu sklepů Tihelna v Boleradicích. Začátek akce je v 19:30 hodin. Pro návštěvníky je připraven pestrý program, jako ochutnávka vín místních vinařů, od 21:00 výuka folklorních tanců či bohaté občerstvení.

Spolek Brumovických vinařů srdečně zve všechny přátele a milovníky vína na Den otevřených sklepů, který se uskuteční v sobotu dne 8. června. Zahájení akce je v 11 hodin, recepce s prodejem vstupenek je na Obecním úřadě v Brumovicích. Přijďte ochutnat vína, bude otevřeno 14 sklepů, kde kromě ochutnávky mladých i starších vín bude připraveno malé občerstvení.

Mužáci z Vrbice Vás srdečně zvou na 15. ročník přehlídky mužáckých sborů s názvem Vrbecká dědina ...aneb Zpívání mužáků v hodovej búdě, která se koná 8. června 2019 ve 20 hodin v areálu za kulturním domem. V programu vystoupí Mužáci z Vrbice, mužské soubory z Kobylí, Šatavan ze Žabčic, Krasavci z Ostrožské Nové Vsi a Belegraďáci z Velkých Bílovic, dětský folklórní soubor Kalubáček z Vrbice, jako hosté vystoupí sourozenci Baťkovi, moderátorka Petra Elišová. Po skončení programu následuje beseda u cimbálu, hudební doprovod zajistí CM Guráš z Velkých Bílovic s primášem Janem Omastou.

Společnost VINIUM Velké Pavlovice přijme pracovníka na pozici údržbář – seřizovač. Více informací na telefonu 737 207 721 ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že se v tomto školním roce uskuteční poslední sběr papíru a to ve středu 12.6. Sběr můžete navážet před školu od soboty.

Drůbežárna Prace bude v úterý  11.6.  ve 13:45 hod.  prodávat u sokolovny: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Byly nalezeny klíče od osobního automobilu u Balatonu, kdo jej ztratil může si je vyzvednout na obecním úřadě.

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP- svářeče na CO a TIG na jednosměnný provoz. Nástup možný ihned – tel. 724 346 286. TJ SPORT Nměčičky pořádá v sobotu 8.6.2019 Vinařský triatlon a Dětský triatlon. Start je na koupališti – dospělí v 9:30, děti po skončení závodu dospělých. Akce současně otevře letní sezónu na koupališti. Propozice k oběma závodům jsou zveřejněny na webu TJ – www.sportnemcicky.cz  Současně je také aktuální nabídka letní brigády v oblasti občerstvení na koupališti v Němčičkách a úklid penzionů. Zájemci se mohou hlásit na čísle 608 434 805 nebo 777 555 753.

Paní doktorka Donné oznamuje, že ve čtvrtek 13.6. nebude ordinovat z důvodu dovolené.