zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 10.června 2019

10.června 2019

10.6.2019

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 11.6. od 8:45 do 9:00  h,prodávat  u sokolovny jahody, České rajčata, papriky, okurky, kedlubny. Dále nabízí nové brambory, nový česnek,cibuli, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks V úterý souběžně s odvozem PDO budou sváženy PET lahve a nápojové krabice.

Obec Krumvíř Vás zve na 31. ročník folklorního festivalu Hanáckého Slovácka Kraj beze stínu. Od 15. do 16. června se v národopisném areálu v Krumvíři představí dětské a dospělé taneční soubory, pěvecké sbory, cimbálové muziky a také dobré víno. Nebude chybět soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku. Hosty festivalu budou soubory z regionu Horňácko, cimbálová muzika Musica Folklorica a další. Více informací najdete na webových stránkách festivalu www.krajbezestinu.cz.

Společnost VINIUM Velké Pavlovice přijme pracovníka na pozici údržbář – seřizovač. Více informací na telefonu 737 207 721

V úterý souběžně s odvozem PDO budou sváženy PET lahve a nápojové krabice.

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že se v tomto školním roce uskuteční poslední sběr papíru a to ve středu 12.6. Sběr můžete navážet před školu.

Drůbežárna Prace bude v úterý  11.6.  ve 13:45 hod.  prodávat u sokolovny: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Byly nalezeny klíče od osobního automobilu u Balatonu, kdo jej ztratil může si je vyzvednout na obecním úřadě.

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP- svářeče na CO a TIG na jednosměnný provoz. Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.

Paní doktorka Donné oznamuje, že ve čtvrtek 13.6. nebude ordinovat z důvodu dovolené.