Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 11. června 2019

11. června 2019

11.6.2019

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 prodávat u sokolovny čerstvá vejce z Hradiště, cena za kus 1,90 a 3,20, skleníková rajčata, okurky, papriku, kedlubny, česnek, med a mák.

Obec Krumvíř Vás zve na 31. ročník folklorního festivalu Hanáckého Slovácka Kraj beze stínu. Od 15. do 16. června se v národopisném areálu v Krumvíři představí dětské a dospělé taneční soubory, pěvecké sbory, cimbálové muziky a také dobré víno. Nebude chybět soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku. Hosty festivalu budou soubory z regionu Horňácko, cimbálová muzika Musica Folklorica a další. Více informací najdete na webových stránkách festivalu www.krajbezestinu.cz.

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že se v tomto školním roce uskuteční poslední sběr papíru a to ve středu 12.6. Sběr můžete navážet před školu.

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP- svářeče na CO a TIG na jednosměnný provoz. Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.

Paní doktorka Donné oznamuje, že ve čtvrtek 13.6. nebude ordinovat z důvodu dovolené.