Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 12. června 2019

12. června 2019

12.6.2019

Česká firma Felix pořádá ve čtvrtek v době od 8 do 12 u sokolovny velký výprodej českého textilu a obuvi u sokolovny. V nabídce má výprodej halenek, mikin, svetrů a bund. Od firmy Jitex termoprádlo, trika, noční košile, legíny, montérky, tepláky, manžestráky, i dětské, teplákové a šusťákové soupravy, povlečení , prostěradla, ručníky, osušky, vesty, bundy nebo ponožky, dále českou sportovní obuv firmy Prestige a Bennon, papuče, nazouváky nebo gumáky.

Brumovice jezírko o.s. Vás srdečně zve na Rybářské závody pro děti i dospělé, které se uskuteční na brumovickém jezírku v sobotu 15. června, startovné 100,--Kč, zápis v 6 hodin, zahájení v 7 hodin. Občerstvení zajištěno.

Letecko- modelářský klub Boleradice pořádá dne 16.6.2019 od 13.30 na letišti v Boleradicích 13. ročník letecké show "Létáme pro Vás".  Kromě vystoupení modelářů z Čech, Moravy i Rakouska se můžete těšit na seskok parašutistů, skupinové létání ultralehkých letadel, vystoupení sportovních letadel, statická ukázka historických automobilů z USA.  Pro děti je připraven skákací hrad a další doprovodný program. Pivo a grilované klobásy samozřejmostí.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 prodávat u sokolovny čerstvá vejce z Hradiště, cena za kus 1,90 a 3,20, skleníková rajčata, okurky, papriku, kedlubny, česnek, med a mák.

Obec Krumvíř Vás zve na 31. ročník folklorního festivalu Hanáckého Slovácka Kraj beze stínu. Od 15. do 16. června se v národopisném areálu v Krumvíři představí dětské a dospělé taneční soubory, pěvecké sbory, cimbálové muziky a také dobré víno. Nebude chybět soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku. Hosty festivalu budou soubory z regionu Horňácko, cimbálová muzika Musica Folklorica a další. Více informací najdete na webových stránkách festivalu www.krajbezestinu.cz.

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že se v tomto školním roce uskuteční poslední sběr papíru a to ve středu 12.6. Sběr můžete navážet před školu.

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP- svářeče na CO a TIG na jednosměnný provoz. Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.

Paní doktorka Donné oznamuje, že ve čtvrtek 13.6. nebude ordinovat z důvodu dovolené.