Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 27. června 2019

27. června 2019

27.6.2019

Paní doktorka Donné nebude  do 28. června ordinovat.

Ve čtvrtek 27. června a v pondělí 1. července bude knihovna zavřená.

Obec Brumovice a pan starosta zvou děti, mládež a dospělé na divadlo plné kouzel a to ve čtvrtek 27. června v 18 hodin do sálu sokolovny, společně tak přivítáme prázdniny s kouzelníkem a břichomluvcem Katonasem. Občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné.

Stárci a stárky, krojovaná chasa spolu s obcí Vás srdečně zvou na tradiční Jarní hody, v pátek v 8 hodin odjezd od sokolovny pro máju,  prosíme o pomoc svobodné  i ženáče, stavění máje v 18 hodin , v sobotu hodová zábava od 20 hodin, hrají Skaličané, v neděli zvaní po dědině a průvod od první stárky v 15,30 na sólo, v pondělí zvaní po dědině od 11,30 hodin a průvod od 2. stárky v 15,30 hodin na sólo, v 17 hodin zavádka, po oba dva dny hraje Podlužanka.

Prosím věnujte pozornost mimořádné zprávě: starosta vyzývá spoluobčany k ostražitosti. Včera se v Boleradicích znovu objevila bílá škoda Octavie s pochybnými prodejci, kteří dům od domu zvonili, požadovali čísla SIPA a nabízeli nesmyslné smlouvy od jiných dodavatelů energií. Jedná se o tytéž podvodníky, kteří to na jaře zkoušeli také zde v Brumovicích. Apeluji na Vás, nevěřte těmto lidem a v případě výskytu podobných individuí ihned volejte obecní úřad, nebo přímo policii. Vážení spoluobčané, jak společnost E-ON, tak Innogy, nebo VAK  vždy informují vedení obce o záměru návštěvy svého prodejce. Pokud se tak stane, budeme Vás ihned informovat jak místním rozhlasem, tak na Facebooku o této skutečnosti a pravosti zaměstnanců distributorů vody a energií.

Domovinka Němčičky přijme kolegyni na hlavní pracovní poměr – pečovatelka v nepřetržitém provozu.
Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách, praxe v pečování, empatie ke starým lidem, vstřícnost, laskavost. Nástupní mzda: 17 000 Kč, po zapracování navýšení.Benefity: týden dovolené navíc, příplatek za řízení vozidla, oběd zdarma, proplácení pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, 2 dny indispozičního volna (sick days) kontakt Blanka Miličková, tel.: 777 708 765, email : domovinka@nemcicky.cz