Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 14. srpna 2019

14. srpna 2019

14.8.2019

Společnost VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na divadelní představení Dívčí válka v podání divadla Františka Ringo Čecha, které se uskuteční v pátek 23. 8. v 19.00 hod. O den později, v sobotu 24. 8., se můžete těšit na již 7. ročník Vinohraní, které začíná v 15:30 hod. Přijďte si poslechnout skupiny Čechomor, Horkýže Slíže, Reflexy, Traktor, Waťák a Křídla!  Všichni jsou srdečně zváni také na prohlídku do starého křížového sklepa a vinotéky společnosti VINIUM.

"Spolek proKrumvíř si Vás dovoluje pozvat na Letní kino v amfiteátru v Krumvíři, které se bude konat tento pátek a sobotu. Před každým hlavním filmem bude promítáno pásmo pro děti (cca 20.20 - 21.00 hodin). V pátek 16. 8. 2019 se můžete od 21:00 těšit na film ŽENY V BĚHU, v sobotu 17. 8. 2019 opět od 21:00 pak na BOHEMIAN RHAPSODY. Občerstvení včetně popcornu zajištěno. Vstupné dobrovolné.”

V pondělí 19. a ve čtvrtek 22. srpna bude knihovna zavřená.

Česká firma Felix bude ve čtvrtek v době od 8 do 12 hodin u sokolovny provádět velký výprodej českého textilu a obuvi. V nabídce má výprodej halenek, mikin, svetrů a bund. Od firmy Jitex termoprádlo, trika, noční košile, legíny, montérky, tepláky, manžestráky, i dětské, teplákové a šusťákové soupravy, povlečení prostěradla, ručníky, osušky, vesty, bundy nebo ponožky. Dále českou obuv sportovní firmy Prestige a Bennon, papuče, nazouváky nebo gumáky.

Paní doktorka Diblíková nebude od 15. do 23. srpna ordinovat, zastupuje paní doktorka v Rakvicích.

Obecní úřad žádá vinaře, kteří mají ve svých vinicích plynová děla, aby tyto děla na noc vypínali.

Paní doktorka Donné nebude do 27. srpna včetně ordinovat.