Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 11. září 2019

11. září 2019

11.9.2019

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., Brumovice 410, okr. Břeclav, hledá zaměstnance pro vývojovou, opravárenskou a zámečnickou dílnu na pozici:vedoucí mistr vývojové a zámečnické dílny,kovoobráběč, svářeč, elektromechanik, provozní elektrikář. Bližší informace zjistíte na telefonním čísle: 727 807 451 nebo kdykoliv osobně v BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., Brumovice č. 410 u Mgr. Vladimíra Kučery, personalisty.

Dětský bazárek Bořetice Vás zve v sobotu 14. září do kulturního domu v Bořeticích. Bazárek je zaměřen na podzimní a zimní tématiku věcí spojených s dětmi. Prodej začíná v 8:00 hod a končí ve 12:00 hod.

Městský úřad Hustopeče vydal vyhlášení o uplatnění odchylného postupu ve věci odstřelu špačka obecného. Toto vyhlášení mimo jiné říká, že v případě vyskytnutí hejna špačků s odhadnutým počtem minimálně 1000 jedinců je možný jeho odstřel. Přesné znění této vyhlášky naleznete na úřední desce naší obce.