Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 15. října 2019

15. října 2019

15.10.2019

Byl nalezen mobilní telefon, kdo jej ztratil může si jej vyzvednout na obecním úřadě.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 hodin u sokolovny prodávat čerstvá vejce z Hradiště, kus za 1,90 a 3,20 Kč, brambory na uskladnění Marabel, cibuli, česnek, med a mák.

Bowling Velké Pavlovice Vás zve již tento pátek na oldies diskotéku, hraje DJ Radim Blažek z rádia Jih, vstupné - zdarma. Otevřen nový bar s prémiovými giny a rumy. Těšíme se na Vás, dále oznamuje, že hledá pro práci za bar servírku nebo číšníka, rádi zaučíme, nástup možný ihned. Vhodné i pro studenty, zájemci volejte na tel. 777 664 024.

Zveme všechny děti i rodiče na letošní drakiádu, která se koná tento pátek na hřišti. Začínáme odpoledne v 16 hodin. Zároveň budeme opékat špekáčky a vyrábět větrníky. Moc se na Vás těší Skupina střelených matek.

Společnost E ON informuje o přerušení dodávky elektrické energie a to -  v pondělí 21. 10 , ve středu 23. 10. od 8. 30 do 17,30 hodin - hlavní ulice pravá strana od č.p. 74 - Spolek po č.p. 93 - Kocmanovi, na levé straně obce od č.p. 3 - Tesařovi a 363 - Fikrlovi po č.p. 413, 22, 103 mimo č.p. 23 a 210. Plánek vypnutí je vyvěšen na vývěsce u prodejny Jednoty

Veterinární lékař doktor Ryba oznamuje, že v sobotu 26.10. v době od 15:00 do 16:00 hod bude u Sokolovny provádět očkování psů proti vzteklině . Cena vakcinace je 150 Kč s platností na 2 roky. Očkují se psi od stáří 3 měsíce. Jako každý rok je možné nechat naočkovat i takzvanou 8mi kombinaci, kde je kromě vztekliny i dalších 7 složek. Platnost tohoto očkování je 1 rok a cena po slevě je 250 Kč.Od ledna 2020 musí být všichni psi, kteří jsou očkováni proti vzteklině , čipováni. Cena čipování je 300 Kč. Agresivním psům dejte náhubek a neposílejte s nimi děti.

Vážení spoluobčané, zjistil jsem, že kopáči, kteří provádí výkopové práce pro společnost ELQA a E ON požadují od občanů finanční hotovost za odvoz vykopané hlíny, nebo za uvedení terénu do původního stavu, nebo také za úklid výkopového místa. Tato firma má dostatečně zaplaceno za svou práci a vybírání peněz je neoprávněné. Nic jim nedávejte, opakuji, nic jim neplaťte. Je stanoveno smlouvou, že firma uvede po uložení kabeláže do zemi vše do původního stavu. Jedná se tedy jen o spekulaci některých předáků těchto kapáčů.

Tento čin již řešíme s firmou ELQA a budou z toho vyvedeny patřičné důsledky.