Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 14. listopadu 2019

14. listopadu 2019

14.11.2019

Pošta Brumovice bude v pátek dopoledne zavřená, odpoledne bude otevřená od 13 do 15 hodin.

Řádné zasedání zastupitelstva obce se koná ve čtvrtek 14. listopadu v 18 hodin ve velké zasedací místnosti obecního úřadu.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 16. listopadu prodávat u sokolovny ve 12,30 kuřice červené, krmivo pro drůbež a králíky, vitaminové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky 5,--Kč za kus.

Do čtvrtka 14. listopadu bude probíhat v naší obci celorepubliková veřejná sbírka nadačního fondu Chance 4 Children (šance pro děti), na podporu dlouhodobě hospitalizovaných dětí v nemocnicích, vybavenost dětských koutků a na vzdělávání dětí. Bližší informace vám sdělí označený zmocněnec Nadačního Fondu pan Vaněk.

MIRJA Želetice pořádá předvánoční prodej v sobotu 16. listopadu 2019 od 8:30 hod do 12:00 hod. v sídle firmy. K dostání budou košile flanelové , trenýrky . Dále pánská pyžama , pyžamové kabátky , vycházkové a společenské košile - dlouhý rukáv , krátký rukáv .Zveme Vás k nákupu kvalitních a praktických dárků!

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK nabízí k prodeji palivové dřevo ve formě podélných odřezků ze zpracovávaných smrkových fošen. Dřevo je baleno do válců průměru 80 cm, délky 1 metr nebo do válců průměru 70 cm, délky 1, 5 metru. Váha svázaného balíku je 180 kg. Cena za balík dřeva je 180,- Kč. Odběr je možný každý pracovní den po dohodě na telefonním čísle 519 440 651 nebo 602 683 061, naložení je zajištěno. Firma může zajistit také dovoz dřeva traktorem a sklopení u domu. Cena dopravy je 500,- Kč.

Společnost Vodovody a kanalizace Břeclav oznamuje, že od 11.11. do 15.11. bude prováděn v naší obci odečet vodoměrů u všech nemovitostí včetně sklepů. Majitelé nemovitostí, kteří nebudou doma mohou nechat stav vodoměru na viditelném místě.