Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 15. listopadu 2019

15. listopadu 2019

15.11.2019

Akciová společnost PATRIA Kobylí přijme do pracovního poměru traktoristu do živočišné výroby. Bližší informace na telefonu 606 635 612.

Sbor dobrovolných hasičů Brumovice oznamuje, že schůzka Kroužku mladých hasičů se uskuteční zítra tj. v sobotu v 15 hodin v hasičské zbrojnici.

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. -  prodejna stavebnin v Bořeticích  přijme do stálého pracovního poměru skladníka/skladnici pro tuto prodejnu. Dobré platové podmínky, příjemný  kolektiv, zaměstnanecké bonusy. Nástup možný ihned. Bližší informace na prodejně v Bořeticích nebo na tel. čísle 519 430 108. Životopis prosím zasílat na adresu stavebnin nebo na emailovou adresu:boretice@stavebniny-vajbar.cz.

Pošta Brumovice bude v pátek dopoledne zavřená, odpoledne bude otevřená od 13 do 15 hodin.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 16. listopadu prodávat u sokolovny ve 12,30 kuřice červené, krmivo pro drůbež a králíky, vitaminové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky 5,--Kč za kus.

MIRJA Želetice pořádá předvánoční prodej v sobotu 16. listopadu 2019 od 8:30 hod do 12:00 hod. v sídle firmy. K dostání budou košile flanelové , trenýrky . Dále pánská pyžama , pyžamové kabátky , vycházkové a společenské košile - dlouhý rukáv , krátký rukáv .Zveme Vás k nákupu kvalitních a praktických dárků!