zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 27. listopadu 2019

27. listopadu 2019

27.11.2019

Obecní úřad upozorňuje občany, kteří nemají zaplacené stočné za letošní rok, aby tak učinili co nejdříve, splatnost poplatku za stočné je  do 30. listopadu tohoto roku.

Základní škola a Mateřská škola Brumovice oznamuje, že se v úterý 3.12. uskuteční sběr papíru. Papír můžete ke škole navážet od této neděle

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: fakturace velkoobchodu, nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu. Požadujeme: Spolehlivost , zodpovědnost, komunikativnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080 email: personalni@nabytek-mikulik.cz

 Skupina střelených matek spolu s hasiči zvou všechny malé i velké obyvatele Brumovic na slavnostní zahájení adventu spojeného s minijarmarkem. Akce se koná tuto sobotu 30. listopadu v sokolovně od 14 hodin. Připraveny jsou tvořivé dílničky, dopis Ježíškovi i občerstvení. Vánoční strom rozsvítíme v 17,30, vstupné dospělí 50,--Kč, děti zdarma.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 hodin prodávat u sokolovny čerstvá vejce z Hradiště, kus za 1,90 a 3,20Kč, brambory na uskladnění Marabel, cibuli, česnek, mák a med, vykupovat světlé, loupané ořechy kilogram za 110,--Kč. 

Firma Felko pořádá předváděcí prodejní a servisní akci ve čtvrtek 28,11, od 9 do 14 hodin na prodejně Vinařské potřeby Bureš, Ořechová 1, Velké Pavlovice.

Obec Brumovice zve srdečně své spoluobčany na adventní koncert, který se bude konat 7.12.2019 v 17:00 hodin v kostele svatého Antonína Paduánského. Účinkuje brněnský profesionální soubor. Vstupné dobrovolné.

Město Klobouky u Brna ve spolupráci s kulturní komisí a městskými školami Vás srdečně zvou  tuto neděli 1. prosince na kloboucké náměstí i k evangelické faře.Připravili jsme pro Vás akci ADVENTNÍ JISKŘENÍ od 13 hod budou na náměstí adventní trhy  s prodejem výrobků, dárků i připravené občerstvení. Od 14 hod bude hrát k příjemné náladě Žesťový orchestr ZUŠ .,, Ve velké čekárně bude probíhat retro výstava UŽ PŘIJDE JEŽÍŠEK. Zde si můžete zakoupit kalendáře z letošních folklorních akcí. Po navštívení tradičního adventního trhu u Evangelického kostela, kde budou i dětské dílničky, občerstvení  a výrobky místních občanů, Vás čeká na náměstí program žáků  Mateřské školy, Základní školy, folklorního souboru VRBÁSEK a klobouckých MUŽÁKŮ. Moudrým slovem místních farářů i pana starosty se svátečně naladíme na adventní čas.  Krásné odpoledne bude završeno rozsvícením vánočního stromu. Všichni jste srdečně zváni. 

 Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice vás zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Pozor, ke každému stromečku svařák zdarma! Takže nezapomeňte, Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice, každý pracovní den od 8h do 17h a v sobotu dopoledne

Základní škola Klobouky u Brna hledá administrativní pracovnici na částečný úvazek. Náplní práce by bylo vyřizování administrativní agendy vedoucích pracovníků školy, správa datové schránky, spisová služba, koordinace provozně-technických záležitostí školy, objednávání učebnic a školních pomůcek a další. Předpokládaný nástup 1.1.2020. Svoje nabídky s životopisem zasílejte na mailovou adresu reditel@zsklobouky.cz do 10.12.2019.