zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 30. listopadu 2019

30. listopadu 2019

29.11.2019

Obec Kobylí zve na divadelní přestavení „Televarieté“ v podání divadelního souboru AMADIS z Brna, které se uskuteční tuto sobotu (30.11.) v 19.00 hod. v místní orlovně. Vstupné 100,- Kč.

Obecní úřad upozorňuje občany, kteří nemají zaplacené stočné za letošní rok, aby tak učinili co nejdříve, splatnost poplatku za stočné je  do 30. listopadu tohoto roku.

Základní škola a Mateřská škola Brumovice oznamuje, že se v úterý 3.12. uskuteční sběr papíru. Papír můžete ke škole navážet od této neděle

Skupina střelených matek spolu s hasiči zvou všechny malé i velké obyvatele Brumovic na slavnostní zahájení adventu spojeného s minijarmarkem. Akce se koná tuto sobotu 30. listopadu v sokolovně od 14 hodin. Připraveny jsou tvořivé dílničky, dopis Ježíškovi i občerstvení. Vánoční strom rozsvítíme v 17,30, vstupné dospělí 50,--Kč, děti zdarma.

Obec Brumovice zve srdečně své spoluobčany na adventní koncert, který se bude konat 7.12.2019 v 17:00 hodin v kostele svatého Antonína Paduánského. Účinkuje brněnský profesionální soubor. Vstupné dobrovolné.

Město Klobouky u Brna ve spolupráci s kulturní komisí a městskými školami Vás srdečně zvou  tuto neděli 1. prosince na kloboucké náměstí i k evangelické faře.Připravili jsme pro Vás akci ADVENTNÍ JISKŘENÍ od 13 hod budou na náměstí adventní trhy  s prodejem výrobků, dárků i připravené občerstvení. Od 14 hod bude hrát k příjemné náladě Žesťový orchestr ZUŠ .,, Ve velké čekárně bude probíhat retro výstava UŽ PŘIJDE JEŽÍŠEK. Zde si můžete zakoupit kalendáře z letošních folklorních akcí. Po navštívení tradičního adventního trhu u Evangelického kostela, kde budou i dětské dílničky, občerstvení  a výrobky místních občanů, Vás čeká na náměstí program žáků  Mateřské školy, Základní školy, folklorního souboru VRBÁSEK a klobouckých MUŽÁKŮ. Moudrým slovem místních farářů i pana starosty se svátečně naladíme na adventní čas.  Krásné odpoledne bude završeno rozsvícením vánočního stromu. Všichni jste srdečně zváni. 

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: fakturace velkoobchodu, nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu. Požadujeme: Spolehlivost , zodpovědnost, komunikativnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080 email: personalni@nabytek-mikulik.cz

Internetový obchod Cukrovinkový svět.cz Vám nabízí široký sortiment produktů od předního českého výrobce cukrovinek značky Pedro. Jedná se o želé v různých tvarech, chutích a ovocné pendreky. Dále nabízí široký výběr lízátek, čokolád, dezertů, a ostatních druhů cukrovinek. Zboží objednané na stránkách www.cukrovinkovysvet.cz lze vyzvednout na prodejně Potraviny ,,U Vašulků“, Masarykova 4, Klobouky u Brna, nebo můžete využít služeb dopravců. Více informací na internetových stránkách www.cukrovinkovysvet.cz. Využijte před Mikulášem a před Vánočními svátky klidného nákupu z pohodlí domova.  

Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice vás zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Pozor, ke každému stromečku svařák zdarma! Takže nezapomeňte, Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice, každý pracovní den od 8h do 17h a v sobotu dopoledne

Základní škola Klobouky u Brna hledá administrativní pracovnici na částečný úvazek. Náplní práce by bylo vyřizování administrativní agendy vedoucích pracovníků školy, správa datové schránky, spisová služba, koordinace provozně-technických záležitostí školy, objednávání učebnic a školních pomůcek a další. Předpokládaný nástup 1.1.2020. Svoje nabídky s životopisem zasílejte na mailovou adresu reditel@zsklobouky.cz do 10.12.2019.